Contactformulier
Heb je een vraag over een van onze diensten of wil je een afspraak maken? Bel 0511- 403047 of gebruik dit contactformulier dan nemen we snel contact met je op.




    Wanneer je dit formulier gebruikt, ga je akkoord met de opslag en verwerking van jouw gegevens door deze website.

    Locatiegegevens

    De Hasselbraam Administratie
    Contactpersoon: Rieneke
    ’t Witzand 4, 9463 PA Eext
    Tel: 0592-221400
    administratie@kinderopvangdehasselbraam.nl

    De Hasselbraam Bernebrege
    Contactpersoon: Anne
    Bernhardlaan 106, 9285 TT Buitenpost
    Tel: 0511 – 40 30 47
    bernebrege@kinderopvangdehasselbraam.nl

    De Hasselbraam & ‘t Kikkertje – GASSELTE
    Contactpersoon: Marcelien
    Achter de Brinken 6E, 9462 RH Gasselte
    Tel: 0599-245400
    marcelien@kinderopvangdehasselbraam.nl

    De Hasselbraam & ‘t Spikertje – EEXTERVEEN
    Contactpersoon: Tamara
    Dorpsstraat 52, 9658 PC Eexterveen
    Tel: 0598-221400
    tamara@kinderopvangdehasselbraam.nl

    De Hasselbraam & ‘t Porkenhoesie- GIETERVEEN
    Contactpersoon: Janet
    Bonnerveen 7, 9511 PM Gieterveen
    Tel: 0599-245401
    gieterveen@kinderopvangdehasselbraam.nl

    De Hasselbraam & ‘t Hummelhoes – EEXT
    Contactpersoon: Jolein
    ’t Witzand 4, 9463 PA Eext
    Tel: 0592 – 330853
    jolein@kinderopvangdehasselbraam.nl